hotel w zakopanem bachleda resort
menu

Zmiana w funkcjonowaniu Bachleda Resort Zakopane

Zmiana w funkcjonowaniu Bachleda Resort Zakopane

Informujemy, iż w związku z zagrożeniem związanym z wirusem SARS-CoV-2, wywołującym chorobę COVID-19, Bachleda Resort Zakopane będzie zamknięty od 16 marca do odwołania.

Szanowni Państwo,

z przykrością informujemy, że w obliczu rozprzestrzeniającego się w naszym kraju zagrożenia epidemiologicznego oraz wzrostem zachorowań na COVID-19 podjęliśmy decyzję o czasowym zamknięciu Bachleda Resort Zakopane. Obiekt pozostanie zamknięty od 16 marca do odwołania.

Decyzja ta była niezwykle trudna, ale naszym zdaniem konieczna w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych Gości, pracowników, a także ich rodzin. Liczymy na Państwa zrozumienie. O ponownym otwarciu naszego obiektu oraz innych istotnych zmianach będziemy Państwa na bieżąco informować za pośrednictwem strony www.bachledaresort.pl oraz profilu na Facebooku.

Nasz dział rezerwacji pozostaje do Państwa dyspozycji w zakresie zmiany terminu lub anulacji rezerwacji przypadających na okres zamknięcia obiektu oraz przyjmowania rezerwacji na późniejsze terminy. Prosimy o kontakt mailowy – rezerwacja@bachledaresort.pl lub telefoniczny – 18 202 31 23.

Życzymy Państwu zdrowia oraz spokoju w tej wyjątkowej sytuacji.

Z wyrazami szacunku,

Zarząd, Dyrekcja oraz Pracownicy Bachleda Resort Zakopane.

Zobacz na mapie
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij