hotel w zakopanem bachleda resort
Menu

Zmiana w funkcjonowaniu Bachleda Resort Zakopane

Zmiana w funkcjonowaniu Bachleda Resort Zakopane

Informujemy, iż w związku z zagrożeniem związanym z wirusem SARS-CoV-2, wywołującym chorobę COVID-19, Bachleda Resort Zakopane będzie zamknięty od 16 marca do odwołania.

Szanowni Państwo,

z przykrością informujemy, że w obliczu rozprzestrzeniającego się w naszym kraju zagrożenia epidemiologicznego oraz wzrostem zachorowań na COVID-19 podjęliśmy decyzję o czasowym zamknięciu Bachleda Resort Zakopane. Obiekt pozostanie zamknięty od 16 marca do odwołania.

Decyzja ta była niezwykle trudna, ale naszym zdaniem konieczna w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych Gości, pracowników, a także ich rodzin. Liczymy na Państwa zrozumienie. O ponownym otwarciu naszego obiektu oraz innych istotnych zmianach będziemy Państwa na bieżąco informować za pośrednictwem strony www.bachledaresort.pl oraz profilu na Facebooku.

Nasz dział rezerwacji pozostaje do Państwa dyspozycji w zakresie zmiany terminu lub anulacji rezerwacji przypadających na okres zamknięcia obiektu oraz przyjmowania rezerwacji na późniejsze terminy. Prosimy o kontakt mailowy – rezerwacja@bachledaresort.pl lub telefoniczny – 18 202 31 23.

Życzymy Państwu zdrowia oraz spokoju w tej wyjątkowej sytuacji.

Z wyrazami szacunku,

Zarząd, Dyrekcja oraz Pracownicy Bachleda Resort Zakopane.

See the map
Newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close