Bachleda Resort Zakopane
menu

Restauracja Góralska Tradycja

Restauracja Góralska Tradycja

W restauracji Góralska Tradycja najbardziej ceniony jest smak serwowanych dań oraz jakość produktów, głównie od lokalnych dostawców. 

Będąc w Zakopanem nie sposób pominąć wizytę w Restauracji Góralska Tradycja. Menu zaspokoi najbardziej wymagających koneserów. Za kuchnię odpowiada jeden z najlepszych podhalańskich szefów kuchni, nagradzamy w licznych konkursach Sylwester Lis. Wykreowane przez niego potrawy to połączenie góralskiej tradycji, nowoczesnych rozwiązań oraz wyjątkowej kreatywności. Do ich przygotowania używa tylko sezonowych i certyfikowanych produktów, dzięki czemu uzyskuje niepowtarzalne smaki i aromaty. 

Restauracja została wyróżniona w prestiżowym przewodniku Gault & Millau i jest jedną z najwyżej ocenionych restauracji w Zakopanem. 

Góralska Tradycja to również cukiernia, gdzie znajdą Państwo najlepsze ciasta i desery w Zakopanem, które każdego dnia przygotowywane są przez wybitnych cukierników, a opierają się na rodzinnych recepturach właścicieli.

Otwarte w godzinach:

Restauracja:
Poniedziałek: 13:00 - 21:00
Wtorek: restauracja nieczynna
Środa, Czwartek: 13:00 - 21:00
Piątek, Sobota: 13:00 - 22:00
Niedziela: 13:00 - 20:00

Cukiernia:
Poniedziałek-Czwartek: 10:00 - 21:00
Piątek, Sobota: 10:00 - 22:00
Niedziela: 10:00 - 20:00

Zobacz na mapie
Newsletter
?>
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij